ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ VİDEO GALERİ HESAP NO İLETİŞİM Z.DEFTERİ

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ŞAHIS ASANSÖRLERİ

ŞAHIS ASANSÖRLERİ

Tarih 28 Şubat 2011, 08:24 Editör Mehmet SÖKMEN

ŞAHIS ASANSÖRLERİ

ŞAHIS ASANSÖRLERİ
Şahıs asansörleri genel olarak konutlarda (Sınıf I) ve konut dışı yerlerde (Sınıf II) kullanılan şahıs asansörleri olarak ikiye ayrılır.
1- Konutlarda kullanılan asansörler şahıs taşımak amaçlı olarak tasarlanır. Taşıma Kapasitelerine göre konutlarda kullanılan asansörler genel olarak; 240 Kg, 320 Kg, 400 Kg, 630 Kg, 1000 Kg kapasitelerdedir.
2- Konut dışı yerlerde (İş Merkezleri, Oteller vb.) kullanılan asansörler, şahıs ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanır. Taşıma Kapasitelerine göre konut dışı yerlerde kullanılan asansörler genel olarak; 630 Kg, 800 Kg, 1000 Kg, 1200 Kg, 1600 Kg kapasitelerdedir. Binanızın veya işyerinizin trafik yoğunluğu hesapları sonucunda size en uygun taşıma kapasitesine sahip asansör bulunacaktır.

Bir bina inşa ederken üzerinde en çok duracağınız konu asansör olmalı... Çünkü bina tamamlandıktan sonra, beğenilmeyen tüm aksamlar, kapılar, pencereler, boya vs. kolaylıkla değiştirilebilir, zevkinize göre yenilenebilir.
Peki ya asansörden memnun kalmazsanız?
Ortaya çıkacak zaman kaybı, maddi kayıp ve binanın göreceği zarar, telafisi güç sonuçlar doğurur. Ya da bu değişim hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir. Ki bu, daha büyük bir olasılıktır.
Çekim Asansörlerinin projelendirdiği ve hizmete sunduğu asansörler ise, satış sonrası servis hizmetleriyle, teknolojik ömrü elverdiği müddetçe çalışacaktır. İşte bu yüzden Çekim Asansör olarak bizler, asansörlerimizi satmıyor, kullanmanız için sizlere "emanet" ediyoruz.
Çekim Asansör olarak bugüne kadar tesisini tamamlamış olduğumuz 500'den fazla asansör, hergün binlerce kişiyi butonuna dokundukları katlara ulaştırıyor.

Hızla artan nüfusa paralel olarak sayıları da aynı hızla artan yüksek katlı binalarda asansörler, çalıştıkları yapıların en önemli tesisleri...
Şahıs asansörleri, binaların projelendirilmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilip, yerlerine monte edilir. 4 kişiden 21 kişiye kadar kapasiteye sahip yapılabilen şahıs asansörlerinin hızları, binanın yüksekliğine göre değişken bir şekilde 0,63 m/sn den 2.5 m/sn ye kadar çıkar.
Projelendirme safhasından imalat ve montaj aşamasının sonuna kadar tüm kademeler, uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek, son kullanıcıya en uygun hale getirilir.

Bu haber 18629 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şahıs Aasansörleri

  • Bu kategoriye henüz haber eklenmedi.

HAVA DURUMU


MAİL LİSTESİNE KATIL

Mail Listemize Katılın
E-Mail:

Çekim Asansör Antalya. Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı |Kurulum  Mehmet SÖKMEN - 05325258493 |