ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ VİDEO GALERİ HESAP NO İLETİŞİM Z.DEFTERİ

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Sandalye Merdiven Asansörü

Sandalye Merdiven Asansörü

Tarih 27 Şubat 2011, 18:40 Editör Mehmet SÖKMEN

Sandalye Merdiven Asansörü

Merdiven Asansörü
Tüm dünyada merdiven asansörleri ile özdeşleşmiş bir marka olan Stannah Stairlifts Ltd.'nin Türkiye'deki tek yetkili temsilcisidir. Yılların tecrübesi ve üstün teknolojisi ile tüm dünyada en çok satan merdiven asansörü olan Stannah Merdiven Asansörleri merdiveninize özel üretimi, hızlı montajı, kullanım kolaylığı ve güvenilirliğiyle pazar lideri konumdadır.
Ürünlerimiz her olası duruma çözüm üretebilmek amacıyla geliştirilmiş ve merdiven asansörlerimiz iç ve dış mekan olmak üzere düz veya döner merdivenlere uygun üretilmiştir. Geniş renk ve opsiyon seçenekleriyle, bir Stannah merdiven asansörü tam da sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilmektedir.
Sadeliğin müşterilerimiz için çok önemli olduğunun bilincinden hareketle, Stannah merdiven asansörleri kolay kullanılabilir ve konusunda eğitimli ekiplerimiz sayesinde size hiçbir rahatsızlık vermeden çabuk  monte edilebilir  şekilde tasarlanmıştır.  Her Stannah merdiven asansörü  yanında size kolay anlaşılabilir şekilde yazılmış, adım adım merdiven asansörünüzün ve her parçasının nasıl çalıştığını açıklayan kapsamlı bir kullanım kılavuzu ile gelir. Sizi gereksiz teknik detaylarla sıkmayız!
Düz Merdivenler Asansörleri
Sizin kendi evinizdeki konforun, güvenin ve özgürlüğün keyfini sürebilmenizi sağlamak bizim en büyük tutkumuzdur. Düz merdivenler için tasarlanan yeni Stannah 420 Merdiven Asansörü ile evinizde tek katlı yaşamın konforunu şık bir şekilde yaşayabilirsiniz.
Geniş renk ve aksesuar seçenekleriyle, bir Stannah merdiven asansörü tam da evinize ve sizin ihtiyaçlarınıza göre ısmarlanabilmektedir. Stannah 420 Merdiven Asansörünüz kendisini devamlı şarj eden akülü motor ile çalıştığından size en sessiz ve rahat sürüşü sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde merdiven asansörünüz elektrik kesintisi durumunda bile çalışmaya devam edecektir.
En son teknoloji kullanılarak geliştirilen yeni Stannah 420 Solus ve Sofia merdiven asansörleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için yandaki menüyü kullanabilirsiniz.
Döner Merdivenler Asansörleri
Döner ve kavisli merdivenler için tasarlanan Stannah 260 Merdiven Asansörü her tipte merdivenin üstesinden başarıyla gelir. Gerçekten de özellikle dönüşlerde bir yenilmezdir! Kolayca katlanabilir özel ince tasarım Stannah 260'ı herhangi genişlikteki her merdiven için mükemmel kılmaktadır.
Kolay kumanda seçenekleri ve benzersiz güvenlik özellikleri merdiven asansörünüzü sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlarken zevkinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik geniş renk ve aksesuar seçenekleri ile de Stannah 260 size ve evinize mükemmel uyum sağlamaktadır. Diğer modellerde olduğu gibi kendisini devamlı şarj eden akülü motor ile çalışan Stannah 260 size en sessiz ve rahat sürüşü sunarken bu özelliği sayesinde elektrik kesintisi durumunda bile çalışmaya devam edecektir.
En son teknoloji kullanılarak geliştirilen yeni Stannah 260 Solus ve Sofia merdiven asansörleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Dış Mekan Merdivenleri Asansörleri
Her yönüyle mükemmel...
Dışarının tadını çıkarın.... hava nasıl olursa olsun!  Stannah 320 tüm hava şartlarıyla mücadele edebilmek için özel olarak tasarlandı - ister güneş, ister yağmur veya kar! Bahçede, avluda, veya bina girişlerinde, dış mekan merdivenleri için mükemmel bir çözüm.
Dış mekan merdivenlerinde tüm hava şartlarında kullanılmak için özel olarak tasarlanmış, ilk merdiven asansörüdür. En çetin hava şartları ile başa çıkabileceğinden emin olmak için -10°c ile +40°c arasındaki sıcaklıklarda yağmur, kar ve güneş altında zorlu testlerden geçirilmiştir.
Parmağınızın ucundaki kumanda kolu ile kolayca kullanabilceğiniz akü ile çalışan sessiz motoru sayesinde elektrik kesintilerinde dahi sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Özel koruyucu örtüsü ile birlikte gelen, Stannah 320'niz herzaman tertemiz ve kullanıma hazır olacaktır.  Dış mekanla tam uyum içinde olabilmesi için, nötr açık gri renkte tasarlanmıştır.
•Kolay kullanılabilir koltuk ve kumandalar
•Kolayca katlanabilir yapı
•-10°c ile +40°c arasında çalışabilme
•Emniyet kemeri
•Benzersiz güvenlik özellikleri
•Sessiz akülü motor
İç Dış Mekan Merdivenleri Asansörleri
İç veya dış mekan, tüm merdivenlerin üstesinden gelmek artık hiç sorun değil. STAIRMAX tekerlekli sandalye kullanan bedensel engellilerin merdivenleri inip çıkmada kullanabilecekleri benzersiz ve en ekonomik sistemdir.
Esnek tasarımı, şarj edilebilir akülü motoru ve kaydırmayan paletli sürüş özelliği sayesinde her tip merdivene ve tekerlekli sandalyeye mükemmel uyum sağlar. Merdivende hiçbir müdahaleye gerek kalmaz. Kullanımı son derece basit ve güvenlidir. Portatif olması sebebiyle dilediğiniz yere kolayca taşınabilir.
Tekerlekli sandalye kullanıcısının yardım almadan kendi başına kullanabildiği modellerin yanı sıra bir refakatçi yardımı ile kullanılan modellerimiz de mevcuttur. STAIRMAX ile tekerlekli sandalye kullanıcılarının karşılaştığı engelleri hemen kaldırabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Özel Sistem Asansörler
Havuz Asansörleri
Havuz Asansörleri bedensel engellilerin havuza girebilmeleri için konforlu ve basit bir çözümü ifade etmektedir. Tekerlekli sandalye kullanıcıları ile bedensel engelli kişilerin yüzmeleri veya suda fizik tedavi alabilmeleri için hiç kimseden yardım almadan havuza girebilmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
Paslanmaz çelik yapısı, ve şık tasarımı su basıncı ile çalışan bu havuz asansörlerini özel ve halka açık tüm havuzlarda kullanılmaya elverişli kılmıştır. DELPHIN Havuz Asansörü, çalışmak için düşük basınçlı su dışında hiçbir enerjiye veya  ek donanıma ihtiyaç duymaz. Çalıştırmak için su basıncı yeterlidir. Elektrik gerektirecek herhangi bir sistemi olmadığından kullanımı son derece güvenli ve ekonomiktir.
Basitliği ve kullanım kolaylığı havuz asansörlerinin en önemli özelliğidir. Giriş ve su seviyelerindeki kontroller sayesinde kullanıcı hiçkimseden yardım almadan asansörü kullanabilmektedir. Kullanıcıya göre yüksekliği ayarlanabilen koltuk aynı zamanda havuza giriş ve çıkışta 90° derece dönebilecek şekilde tasarlanmıştır.
Su seviyesinin altında herhangi bir montaj elemanı kullanılmamaktadır. Bu nedenle havuz asansörünün demonte edilmesi, montajı gibi son derece basittir. Kullanılmayacağı zaman, depolamaya götürmek için tekerlekli taşıyıcısı bulunmaktadır.
Engelli Platform
60 santim kadar dar, 70º kadar dik, eğrisel merdivenler için uygun.  Otomatik döner koltuk ve kolçaklar sayesinde mekanın güvenli ve  en verimli kullanımı. Her durakta kolay kullanım amaçlı uzaktan kumanda. Kolçakta kumanda çubuğu. Patentli tek tüp/ray sistemi sayesinde mekandan tasarruf, kolay erişim. Yüksekliği ayarlanabilir ergenomik, konforlu koltuk.
Katlanabilir koltuk, kolçak ve ayaklık. Eğrisel kolçaklar ile daha fazla güvenlik ve destek. Modern sürüş sistemi ile sessiz çalışma. Değişken oturak ve renk seçenekleri ile evinizin dekorasyonuna uyum.

Bu haber 27840 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Merdiven Platform As.

Platform Asansörleri

Platform Asansörleri Platform Asansörleri

HAVA DURUMU


MAİL LİSTESİNE KATIL

Mail Listemize Katılın
E-Mail:

Çekim Asansör Antalya. Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı |Kurulum  Mehmet SÖKMEN - 05325258493 |