ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ VİDEO GALERİ HESAP NO İLETİŞİM Z.DEFTERİ

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Yeni Teknoloji Kabin Sistemleri

Yeni Teknoloji Kabin Sistemleri

Tarih 05 Ocak 2015, 21:59 Editör Mehmet SÖKMEN

Yeni Teknoloji Kabin Sistemleri

Yeni Teknoloji Kabin Sistemleri
Kişi/Personel tipi son teknoloji lüks ve estetik kabin çeşitleri

Kabin sistemlerinde, yeni tavan tasarımı ile yeni araç kabin tasarımı geliştirilerek, daha rahat anlar ve konfor ön planda tutuldu. Yeni geliştirilen LED aydınlatmaları geniş yelpazeye yayıldı

Çevreye duyarlı LED aydınlatma geliştirilmesi. LED aydınlatma, cıva içermeyen, enerji tasarrufu ve uzun ömür gerçekleştirmektedir. Elektrik tüketimi yaklaşık% 85 düşebilir ve ürün yaşam süresi 20 kat arttı edilecektir. Bu nedenle LED aydınlatma CO2 emisyonunu azaltır.

New Ceiling Design
New car design was developed and realizes more comfortable. Wide variety of newly developed LED lightings are available.

Development of environmentally conscious LED lighting. LED lighting realizes mercury-free, energy-saving and long life. The electric consumption fall about 85% and the product life time will be increased 20 times. Therefore the LED lighting reduces CO2 emission.


Son teknoloji hastane kabinleri

Üstün tasarım, tamamen hastane araç taşıma yapısını optimize eder. Yüksek performans, 16 kHz lik Hi-tech Hastane Asansörleri teknolojik deneyim uygulamaktadır. Bir saniyede 16000 sinyal aralığı sıklığı ile geçiş sunar. Titreşimsiz seyahat, ekonomik düşük güç tüketimi ile, her zaman emniyet ve güvenlik için mükemmeldir. Bina içi emniyet ve güvenlik, en yenilikçi ve çok yönlü Asansör Yönetim Sistemi entegre edilmiştir. Intelegent modülü CPU ile aynı zamanda ticari ve konut dahil, alışveriş merkezleri, departman mağazalarda vb. tek veya çoklu asansörlerin farklı, görüntüleme analiz, ve kontrol eder. Pürüzsüz, sessiz ve sorunsuz operasyonlar için Asansör Sistemde Mikroişlemci mevcuttur.

The Humanized design, completely optimized car structure. adoor is implementing experiences in developing Hi-tech Hospital Elevators that is superior in performance, 16 kHz. Switching frequancy, which means 16000 signal in one second. In order to have smooth & jerk less traveling, economically low power consumption.
adoor always care for your safety & security. adoor ‘s most innovative & versatile Elevator Management System for safety & security for the building. Intelegent module CPU is useful for viewing, analyzing, & controlling the different types of single or multiple elevators in commercial and residential premise, shopping malls, departmental stores etc.. at the same time. Microprocessor in Elevator System for smoother, noiseless and trouble free operations.

Son teknoloji araç asansörleri


Son teknoloji özel tasarım kabinler

Yüksek tavanlı ve doğal granit tek bir parça ile daha geniş bir iç mekan sunar. Adoor akıllı asansör, tam elektronik aşırı yük sistemleri ile mükemmel bir konfor sunuyor. Tam yük kontrollü, maksimum duyarlıdır. Uzun ömürlüdür. Işık bariyeri, Fotosel kullanarak, en üst seviyede güvenlik sağlar. İstenmeyen kazalara yol açmaz. Asansör seyahatınızda, bilgisayarlı LCD monitörde, keyifli işlem yapabilirsiniz. Adoor Kabinler maksimum düzgünlüğü, sessiz ve uzun ömürlü oluşu, CNC makineleri ile üretilmektedir. Aydınlatma sistemleri, ses, ısı LED ve 200 kat daha fazla enerji tasarrufu sağlar.
Araç çalışma panellerinin kolay kullanım. İsteğe bağlı; Renkler ve lamine cam modeli ile şık tasarımları çeşitli. Asansör boşluğunun üzerine panoramik kabin enfes görüntü sunar. Dekore edilmiş kullanımı ve saten paslanmaz hijyenik ve estetik tasarım. Ekonomik çözümler sunan ESB boya seçenekleri. En uygun ve akılcı çözümler sunan bir tasarım elemanı olarak asansör ile mimari yapıya katkıda bulunur. Binaların mimari tasarımına bağlı olarak değiştirilebilir kapı boyutları. Standart olmayan düğmeler, kullanımı anlaşılabilir iniş göstergelerinin kolaylığı ile özel tasarımı ile göz dolduruyor.

With high ceilings and a single piece of natural granite gives a more spacious interior. adoor intelligent elevator likes to live long with full electronic overload systems. Does not exceed the full load so gets long life,with maximum sensitive exact floor standing. By using light barrier Photocells, it brings the safety to the highest level. Does not lead to unwanted accidents. Your lift trip turns to enjoyable, thanks to a computerized LCD monitor. adoor Cabins are manufactured with CNC machines to get the maximum accurancy, quiet and long life. LED lighting systems and now no sound, no heat and has 200 times the energy savings.
Easy usage of car operating panels. Optional; Various of colors and stylish designs with laminated glass model. Do not stay hidden in panoramic cabin on the elevator shaft. Hygienic and aesthetic design with the use of Decorated and satin stainless. ESB paint options, offering economic solutions. Contribute to building architecture with elevator as a design element that provides the most appropriate and rational solutions. Changeble door dimensions depending on the architectural design of buildings. With Non-standard buttons, special design with ease of use Understandable landing indicators.

 

Son teknoloji panoramik kabinler. Panoramik asansörler ile seyahat ederken yolcular keyifle dışarıdan doğayı seyreder veya binanın mimarisini görür. Dahası, cam duvarları büyük boşluk hissi yaratmak - klostrofobik faktör elimine edilir.

Panoramic lifts are used as an attraction which allows the passengers to enjoy the vista while travelling, either the nature on the outside or the internal architecture of the building. What’s more, the glass walls create the feeling of bigger space – the claustrophobic factor is eliminated.
 
Son teknoloji yük/kargo kabinleri

Adoor asansör imal ve ağır paketleri işlemek için özel inşa kargo asansörleri yükleyin. Kargo Asansörler, özellikle çoklu seviyeli depo veya genel amaçlı mükemmel uygun çözümdür
Servis asansörleri, dikey taşımak için.
Adoor Kargo asansörler düzgün sürüş konforu ve daha fazla maliyet performansı sağlamak için yeni teknolojiler uygulamaya.

Adoor elevator fabricate and install custom built cargo elevators to handle heavy packages. Cargo Elevators are perfect suitable solution especially for multi level warehouse or general purpose
service elevators, to transport vertically.
adoor implementing new technologies in order to realize smooth riding comfort and greater cost performance in Cargo elevators.

 
Bu haber 3067 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kabin

Ayha Tüm Kabin Gurubu

Ayha Tüm Kabin Gurubu Ayha Tüm Kabin Gurubu

HAVA DURUMU


MAİL LİSTESİNE KATIL

Mail Listemize Katılın
E-Mail:

Çekim Asansör Antalya. Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı |Kurulum  Mehmet SÖKMEN - 05325258493 |